Привід ножа 2 жатки (5,4 м) комбайна CLAAS Lexion

Схема приводу ножа 2 жатки (5,4 м) комбайна CLAAS Lexion Жатка
# Артикул Назва Кількість
1 643656.1 РЕДУКТОР S-AUSF. 1
1 643656.1 РЕДУКТОР S-AUSF. 1
0 174916.1 РЕМ-КОМПЛЕКТ TAUMELGETRIEBE 0
2 234491.0 ШПИЛЬКОВИЙ ПІДШИПНИК BK 2526 1
3 643660.1 1
4 712660.0 ПРОБКА З РІЗЬБОЮ M 24 X 1,5 1
5 649990.0 ГАЙКА M55X1,5 1
6 649991.0 55X 75X3 1
7 238640.0 ПІДШИПНИК РОЛИКОВИЙ 32011 X 2
8 643402.0 1
9 643404.0 КОРІННА ШИЙКА D22X42,5 2
10 649989.1 ВАЛ 1
11 643658.1 КРИШКА D245 1
12 235132.1 ПРУЖИННЕ КІЛЬЦЕ 8 6
13 237441.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M 8X20 6
14 238624.0 HK 3520 1
15 238348.0 УЩІЛЬНЮВАЧ ВАЛА B2SL 35X52X9/11 1
16 215353.0 УЩІЛЬНЕННЯ 70 X4 -N 1
17 643659.1 1
18 236431.1 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 8 2
19 241084.0 ГВИНТ M 8X 16 2
20 242590.0 ШПИЛЬКА M 8X16 2
21 643628.0 ВТУЛКА ПІДШИПНИКА 22X 28X 20 2
22 643403.1 ВТУЛКА HD 1
23 215337.0 45X52X20-HK4520 3
24 215338.0 УЩІЛЬНЮЮЧЕ КІЛЬЦЕ BABSL 45X62X7 1
25 635423.0 МАГНІТНА ПРОБКА M24X1,5 1
26 090120.1 ЗАПІРНИЙ ГВИНТ M10X1 1
27 670401.1 СТУПИЦЯ 1
28 242824.1 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 12 1
29 238317.0 ГВИНТ M12X 40 1
30 742025.0 КЛИНОВИЙ РЕМІНЬ 1
31 626619.0 ШКІВ D276X57 1
31 670402.0 ШКІВ GG-20 1
32 239389.0 КОНТАКТНА ШАЙБА A12 4
33 244387.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M12X25 4
34 235136.1 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 18 4
35 238904.0 ГВИНТ M18X2X 45-MK ER 4
36 238419.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M12X35 2
37 235134.1 ПРУЖИННЕ КІЛЬЦЕ 12 2
38 670395.3 ФЛАНЕЦЬ 1
39 670392.3 МАЯТНИКОВИЙ ВАЖІЛЬ 1
40 233323.0 СТОПОРНА ГАЙКА M12 1
41 235134.1 ПРУЖИННЕ КІЛЬЦЕ 12 1
42 235563.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M12X100 1