Привід живильного шнека жатки (3,9 м) комбайна CLAAS Lexion

Схема приводу живильного шнека жатки (3,9 м) комбайна CLAAS Lexion Жатка
# Артикул Назва Кількість
1 235555.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M12X55 1
1 239389.0 КОНТАКТНА ШАЙБА A12 1
0 236172.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M12 1
2 626342.0 ВТУЛКА D35X28 1
3 235181.0 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 47X1,75 2
4 236752.0 РАДІАЛЬНИЙ ПІДШИПНИК 6204-2RS* 1
5 818767.0 НАТЯЖНА ЗІРОЧКА 14ZX19,05X11,68 1
6 233193.0 ШАЙБА 12,2X 30 X3 1
7 767203.0 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ 19,05T 95 RO 1
7 767210.0 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ 19,05 T 8 RO 1
8 754009.0 2-РЯДНА ЗІРОЧКА 13Z/15Z 1X19.05 1
8 645333.1 2-РЯДНА ЗІРОЧКА D 86,9X38,5 1
9 244802.0 ШПОНКА 10X 8X 56 1
10 755509.0 ЗАМОК ЛАНЦЮГА 19,05X12,57 0
11 767147.0 ПЕРЕХІДНА ЛАНКА 19,05X12,57 0
12 755547.0 ВНУТРІШНЯ ЛАНКА 19,05X12,57 0
13 007615.0 ШПОНКА 10X 8X 50 1
14 753366.2 ФРАКЦІЙНА МУФТА VARIO DIN5480 1
14 626008.2 ФРАКЦІЙНА МУФТА 1
15 616873.2 D20,15X18 1
15 609759.0 D20X25 1
16 609763.0 ЗАКРУЧЕНА ПРУЖИНА 1
17 616871.1 ЗАЩІПКА 1
17 609752.0 ЗАЩІПКА 1
18 615344.0 ПЛАСТМАСОВА ВТУЛКА 18 X 22 X10 1
18 008512.0 ВТУЛКА 18 X 22 X16 1
19 234226.0 ШАЙБА 13 X 26 X1 1
19 238206.0 ШАЙБА 13 X 30 X4 1
20 616874.0 РІЗЬБОВИЙ ПАЛЕЦЬ M12X 40 1
20 235554.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M12X50 1
20 236172.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M12 1
20 235134.1 ПРУЖИННЕ КІЛЬЦЕ 12 1
21 235542.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M10X90 6
22 236831.0 ШАЙБА 10,5X 25 X2 12
23 645933.1 КРИШКА МУФТИ D 186 1
24 648507.1 ФРАКЦІЙНА НАКЛАДКА 2
25 645932.1 ЗІРОЧКА 56 Z. 1
25 176932.0 ЗІРОЧКА 19,05T-68Z 1
26 819809.3 КІЛЬЦЕ 125,5X129,5X12 1
27 753841.0 СТУПИЦЯ GGG-40 DIN5480 1
27 626000.1 СТУПИЦЯ GGG-40 1
28 983156.0 ПРУЖИНА ЗЖИМАННЯ 6,3 X 19 X 46 6
29 237947.0 СТОПОРНА ГАЙКА M10 6
30 626625.0 НАТЯГУВАЧ 1
31 236171.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M10 2
32 233626.1 ШАЙБА 40X55X1 10
33 235166.0 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 40X1,75 2