Прес-підбирач WELGER DA235, DA 235 Profi, RPC 445 Tornado

Прес-підбирач WELGER DA235, DA 235 Profi, RPC 445 Tornado

Welger DA 235

Навіть базова версія комбінованого пристрою Lely Welger демонструє відмінні характеристики кормозбиральної машины, яка характеризується високою експлуатаційною надійністю.
 
Жорстка конструкція шасі, оснащеної десятьма поздовжніми вальцями "Powergrip", механічний запірний пристрій задніх дверей, система спрощеного завантаження в'язальної сітки ELS (Easy Load System) та простий в користуванні пульт управління пристроєм обгортання E-Link вже інтегровані в дану машину в якості стандартної комплектації. Додаткові можливості, наприклад подрібнюючий пристрій  XtraCut 17 або навіть подвійна ось, також доступні по запиту.
Перевантаження тюків являється дуже важливою функцією комбінованого пристрою.
 
В  пристрої подвійної дії (Double Action)  стіл для обгортання повертається з завантажувальним важелем безпосередньо під заднім бортом. Після того, як тюк покидає пресувальну камеру, він завантажується та встановлюється в положення для обгортання, в цей момент задній борт закривається, все відбувається синхронно. Ця процедура займає стільки ж часу, скільки потребує модель Solo RP 235 для викидання тюка, а це означає, що пристрої подвійної дії демонструють такі ж високі показники продуктивності при пресуванні тюків.
 
Welger DA 235 Profi
 
З роликовими підшипниками та валами спроектованими для високої потужності та продуктивності, ці машини ідеальні для професійної діяльності. Обладнання для підвищення продуктивності, наприклад  направляючі колеса підбирача або пристрій дрібного подрібнення XtraCut 25, вже включено в базову комплектацію. Управління підбирачем здійснюється легко за допомогою пульта BC III, в той час як повністю автоматичне управління процесом обгортання здійснюється системою E-Link. Таким чином всі функції та операції оператор бачить на дисплеї чітко і зрозуміло.
 
WELGER DA 235 / 235 Profi
Розмір, довжина x ширина x висота (м) 6.95 x 2.93 x 2.45
Діаметр пресувальної камери (м) 1,25
Ширина пресувальної камери (м) 1,23
Об'єм пресувальної камери (м3) 1,5
Розхід в'язального матеріалу, сітка (м) 10
Ширина підбирача (м) 2,25
Ширина захвату (м) 1,86
Відстань між пружинами (мм) 64
Швидкість обертання валу відбору потужності ВВП (об/хв) 540
Допустима максимальна швидкість з пневмо-гальмами (км/год) 40
Ширина в'язальної сітки (м) 1,23 або 1,30
Довжина в'язальної сітки (м) 2000 або 3000
Механізм обгортання / двоважільний обмотувальник стандарт
Ширина плівки (мм) 500 або 750
Попередній натяг плівки 33 або 50 або 70 %
Швидкість (об/хв) 28
Продуктивність обмотки (тюків/год) до 50
 
Welger RPC 445 Tornado
 
Lely Welger RPC 445 Tornado став першою на ринку повною комбінацією прес-підбирача зі змінним  розміром камери та системи обгортання.  В додаток до пресувальної камери зі змінним розміром, дана автоматична система обгортання також являється змінною. Часу на обгортання рулонна в системі «Торнадо» необхідно дуже мало, і продуктивність рулонного прес-підбирача зі змінним розміром камери може бути максимальною.
 
Камера зі змінним об'ємом забезпечує можливість з легкістю пресувати тюки різного діаметру. Отже, Ви завжди можете пресувати тюки з максимальною ефективністю у відповідності до потреб споживачів. Очевидно, що Вам знадобиться така ж гнучкість і від системи обгортання тюків. В результаті плівка повинна покривати серцевину рулону, а кількість обертів повинна відповідати діаметру рулону та необхідній кількості шарів плівки. При цьому всі рулони повинні бути відмінно обгорнуті, витрати на плівку повинні відповідати нормативам, а час обгортання має бути мінімальним.
 
Lely Welger RPC 445 Tornado являється першим прес-підбирачем - обгортальним пристроєм, котрий відповідає всім цим вимогам. Tornado працює надзвичайно швидко і автоматично регулює весь процес обгортання в залежності від діаметру рулонна. 

 

WELGER RPC 445 Tornado
Пресувальна камера 4 ремені формування рулону
Діаметр пресувальної камери (м) 0,90 — 1,60
Ширина пресувальної камери (м) 1,23
Об'єм прессовальной камеры (м3) 2,5
Довжина в транспортному положені (м) 5,75
Ширина в транспортному положені (м) 2,8
Висота в транспортному положені (м) 3,45
Вага (кг) 6100
Ширина підбирача (м) 2,25
Рабоча ширина підбирача (м) 1,86
Кількість рядів пальців підбирача 5
Крок пальців підбирача (мм) 64
Тип підбирача без направляючих
Швидкість обертання валу відбору потужності ВВП (об/мин) 540
Необхідна потужність (кВт/к.с.) 97/130
Продуктивність гідравлічної системи 1 x подвійної дії, 1 x прес (40 л/хв), 1 x вільне повернення / 1 x двійної дії + насос LS
Фіксатори плівки (мм) 2 x 750
Додаткові рулони плівки 12
Час циклу обгортання для 6 шарів плівки (сек) 45
Колеса, стандартная комплектація 710/40 R 22,5