Дизельні двигуни CATERPILLAR

Дизельні двигуни CATERPILLAR

Компанія CATERPILLAR (також відома як CAT) –транснаціональна корпорація зі США, м.Пеорі, штат Іллінойс, що займається виробництвом, продажем та обслуговуванням важких машин (тракторыв, екскаваторів, самоскидів, дорожної техніки та ін.) енергетичних систем, двигунів та запчастин до них. Акції компанії успішно котуються на Нью-йоркській біржі NYSE (лістинг CAT) і за рейтинговою оцінкою GLOBAL-2000 журналу FORBES посідають за рівнем капіталізації 138 місце у світі

CATERPILLAR засновано 15 квітня 1925 року шляхом об'єднання "Holt Manufacturing Company" та "C. L. Best Tractor Co." Об’єднана компанія дістала назву - Caterpillar Tractor Co.

У 1986 відбулась зміна назви на Caterpillar Inc., що більш точно відображає зростаючу різноманітність продукції.
У 1998 Caterpillar Inc. придбала відомого виробника двигунів фірму Perkins Engines з Великобританії, роком раніше- німецьку фірму MaK Motoren . У 2010 році з купівлею MWM GmbH (Motorenwerke Mannheim- завод двигуныв в м.Манхейм) німецької компанії DEUTZ AG CATERPILLAR стає світовим лідером у виробництві дизельних двигунів.

У 2006 році підприємство забезпечувало роботою 93233 чоловік, які працюють на підприємствах по цілому світу, зокрема в: США, Австралії, Бельгії, Німеччині,Великобританії, Франції, Мексиці, Китаї, Італії, Індії, Росії, ПАР, Канаді та Польщі.

Дизельны двигуни Caterpillar широко використовуэ не тільки сама компанія, але й інші виробники важкої техніки, зокрема CLAAS.

Двигуни CATERPILLAR добре відомі у світі завдяки своїй довговічності , продуктивності та економічним експлуатаційним характеристикам. Останнім часом вони використовуються також і в агротехніці. Двигуни Cat®  задають тут нові стандарти на наступні десятиріччя.  На сьогодні лінійка двигунів CATERPILLAR пропонує одні з самих передових інженерних рішень для дизельних силових установок. Серед  них виготовлені за ексклюзивними технологіями електронні контролери двигунів: HEUI™ ( керований електронікою інжектор  паливної системи з гідроприводом), MEUI  (електронно-механічний блок інжектора). Все це дозволяє крім ефективної роботи значно зменшити викиди в атмосферу шкідливих речовин.


В 1992 році центр підготовки двигунів Caterpillar Mossville отримав  перший сертифікат якості ISO. На сьогодні вже 23 підрозділів  Caterpillar сертифіковані за системою ISO 9001.