Дизельні двигуни PERKINS

Дизельні двигуни PERKINS

PERKINS - компанія з виробництва двигунів (офіційна назва - Perkins Engines Company Limited),  заснована в 1932 році, котра на сьогодні зросла до рівня транснаціонального виробника і починаючи з 1998 року входить в концерн CATERPILLAR. Оскільки дизельними двигунами PERKINS укомплектовано основну частину зернозбиральних комбайнів і тракторів виробництва MASSEY FERGUSON та CLAAS, на нашому сайті досить широко представлені запчастини до цих двигунів.

Спеціалізацією даного веб-ресурсу є запасні частини, в тому числі для двигунів. Ми не ставимо за мету детально описувати технічні особливості будови двигуні, принцип їх дії, налаштування або порядок технічного обслуговування. Вся інформація по двигунах PERKINS надається виключно як довідкова і повинна допомогти Вам зорієнтуватися при виборі необхідної запчастини. Дуже часто деталі є взаємозамінними і можуть встановлюватися одночасно на декількох моделях двигунів, особливо, якщо вони з однієї серії.

На сьогодні двигуни PERKINS в комбайнах й тракторах витісняються двигунами CATERPILLAR. Так, нові комбайни CLAAS LEXION майже повністю комплектуються двигунами С6.6, С9, С13 компанії CATERPILLAR, які по суті є продовженням модельної лінійки PERKINS. Все пояснюється маркетинговою політикою нового мега-власника “Perkins Engines Company Limited”, направленою на уніфікацію та економічну ефективність. Тому всі прихильники PERKINS з середовища агро-механіків кажуть: " До побачення PERKINS, вітаємо CATERPILLAR! "

У багатьох випадках при пошуку запчастини до двигуна Perkins необхідна ідентифікація серійного номера двигуна. В основному, ця проблема виникає при потребі підбору комплекту ущільнень або при пошуку замінників оригінальних деталей. Всі двигуни Perkins можуть містити один з двох форматів нумерації, що залежить від року випуску двигуна. Попередня нумерація містила максимум 13 цифр і використовувалась від 1966 до 1978 року. До 1966 року використовувалася ще “древніша” система нумерації, де не було ніякого звертання до моделі двигуна чи його серії - просто певний набір цифр. Поточна нумерація двигунів, що діє з 1978 року використовує так зване "фамільне позначення", яке містить дві латинські літери. На практиці використовуються два позначення одночасно. Додаткові умовні позначення, що зустрічаються на агро-двигунах PERKINS: А – повітряне охолодження, W – водяне охолодження, D - пряме вприскування, Т — турбо.