Зернозбиральні комбайни New Holland

Зернозбиральні комбайни New Holland

Концерн CNH - один із світових лідерів у виробництві сільськогосподарської техніки таких марок, як New Holland і Case IH. Компанія CNH є виробником широкого спектру сільськогосподарських машин. У лінійці моделей цієї компанії є трактори, зернозбиральні комбайни, прес-підбирачі, косарки, комбайни для збору винограду. Концерн володіє розвинутою дилерською мережею у 160-ти країнах світу.

У своєму сучасному стані CNH представляє собою об’єднання таких сільськогосподарських брендів: Ford, Fiat Trattori, Claeys, безпосередньо New Holland і Case Corporation.

Багатогранна історія концерну починається із 1895 року, коли Ейбом Ціммерманом у містечку Нью-Холланд у штаті Пансільванія, США було організовано невелику майстерню по ремонту сільськогосподарського обладнання. Саме цьому місту у подальшому компанія зобов’язана своїм ім’ям. У 1903 р. майстерня розрослася та трансформувалася у компанію New Holland Machine Company. Паралельно із нею у різних регіонах були створені та проводили діяльність компанії Александра Брада, Генрі Форда, Леона Клейса, Джованні Агнеллі (Fiat), які згодом були об’єднані у концерн. Ось деякі дані щодо їхньої діяльності:

- у 1895 р. Александром Брадом були представлені перші стаціонарні молотарки у Західній Франції.
- у 1900-х роках Генрі Форд налагодив роботу своїх автомобільних заводів у Детройті.
- у 1909 році механік Леон Клейс відкрив машинобудівний завод у Бельгії. У 1960 роках підприємство Клейса стає одним із наймасштабніших у Європі серед виробників комбайнів.
- у 1918 році компанія Fiat у Турині (Італія) виготовила перший трактор - Fiat Model 702. Засновником компанії став сенатор Джованні Агнеллі.
У 1947 році компанія Ціммермана змінила ім’я на Sperry New Holland. Sperry New Holland проявляє інтерес у об’єднанні із Claeys. У 1964 році New Holland викуповує більшу частину акцій Claeys та відбувається злиття компаній. У 1974 році відбувається технологічний прорив для New Holland - компанія першою у світі починає виробництво комбайнів з подвійним ротором.

У 1986 році на New Holland очікувало ще одне злиття, на цей раз ініціатором виступав Ford. Було створено компанію Ford New Holland Inc. Офіційно злиття було оформлено у 1994 році. Група  Fiat, яка напередодні поглинула підприємство А.Брада поступово скуповує акції Ford New Holland. Процес інтеграції завершується виходом на ринок New Holland у якості нової торгової марки.

У результаті об’єднання New Holland і Case Corporation під егідою Fiat у 1999 році компанія стає структурним підрозділом CNH і отримує доступ до колосальних ресурсів. Після цього концерн сформувався у тому вигляді, в якому існує по цей день.

У наші дні концерн CNH - світовий виробник сільськогосподарської техніки. Випуск продукції організований на заводах США, Німеччини, Бразилії, Японії та Італії. CNH - винахідлива, технологічна і динамічна компанія, яка служить надійним партнером для світової сільськогосподарської індустрії.