Ремені Carlisle

Ремені Carlisle

Корпорація Carlisle - всесвітньовідомий постачальник ременів широкого призначення. Протягом столітньої історії свого існування, Carlisle дотримується суворої філософії виробництва інноваційних продуктів найвищої якості.

Ремені Carlisle поєднують у собі результати науки, техніки та багаторічного досвіду роботи компанії. Широкий вибір ременів та їх відмінна якість задовольнить найвибагливішого покупця. Компанія виготовляє ремені різних розмірів - від 3 до 900 дюймів (1 дюйм = 25,4 мм), спектр їх застосування - від різних типів побутової техніки до найбільших видів промислових машин.

Компанія пропонує своїм покупцям ремені для будь-якого застосування. Умовно можна виділити наступні види: класичні та вузькопрофільні клинові, синхронні (звичайні, двосторонні, спеціальної конструкції), багатоклинові, шестигранні, круглі, варіаторні, з текстильною основою, з додатковою обгорткою, із захистом від забруднення, з очищуючим покриттям та інші.

Ремені Carlisle вирізняються з-поміж інших високою продуктивністю конструкцій. Завдяки цьому термін служби ременів збільшується до 7000 годин безперебійної роботи (відповідно до американського стандарту ASAE термін служби ременів становить мінімум 3000 годин).

Ремені виготовлені із спеціально розроблених гумових сумішей, завдяки чому компанія Carlisle досягла полегшення ваги ременів, що в свою чергу, зменшує навантаження на підшипник та збільшує термін служби всього вузла. Ці ж суміші стійкі до впливу різних хімічних речовин і забруднень, витримують високу температуру, стійкі до старіння і запобігають надмірному нагріванню ременя при несприятливих умовах роботи - скручування, перевантаження через часті запуски і зупинки техніки. Збільшення кількості тканинних шарів зверху та знизу додало ременям гнучкості та покращило їх еластичність. Як наслідок, ремені краще прилягають до шківа та забезпечують великий коефіцієнт тертя, а передана потужність збільшується на 30%.

Якість продукції американської компанії Carlisle, на сьогоднішній день, є зразком для багатьох інших виробників. Найкращий цьому доказ - позитивні відгуки вдячних клієнтів на різних континентах. Це сучасні та зносостійкі ремені середньої цінової категорії, що відмінно себе зарекомендували у всьому світі.

Чудово розуміючи особливості роботи сільскогосподарської техніки, компанія Carlisle розробила ремені групи SUPER AG-DRIVE. Їх використовують для зерно- та кормозбиральних комбайнів, тракторів, жаток, прес-підбирачів таких відомих марок, як Claas, John Deere, Massey Ferguson, Abros, Case IH, Deutz Fahr, Dronningborg, Cleaner, Laverda, New Holland, Semanatoarea, Fortschritt та інших.