З днем Захисника України, Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

З днем Захисника України!

14 жовтня - день, який об’єднав декілька свят нашого українського народу, які нерозривно пов’язані між собою - Захисника України, Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці. Воїнство і козацтво - звитяжна історія та велика гордість нашого народу, душа України, її оберіг і надія.

Історія українського козацтва - одна з найвизначніших сторінок життя країни. У часи іноземного поневолення козацтво стояло на захисті рідної України, було оборонцем віри та моралі. Саме з козацького роду вийшли відомі світові діячі національного відродження та визвольного руху. Донині нащадки козаків - наші захисники, розвивають найкращі традиції своїх предків, що є для нас зразком доблесті і відданості Україні. Адже захист своєї неньки від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам - свята справа. Вона вимагає від захисників сміливості, честі і відваги, величезної самопожертви і самовіддачі, що не можливе без підтримки Пресвятої Богородиці.

Божа матір завжди була покровителькою і берегинею козаків, воїнів, українського люду. З вірою та надією до неї молитовно зверталися борці за суверенність української держави, покладаючись на її материнське заступництво і опіку.

І сьогодні ми звертаємось по допомогу до Божої матері, прохаючи про мир, добро і суспільну злагоду на українській землі, про гідне щасливе майбутнє. «Покрий нас чесним своїм покровом та ізбави нас від усякого зла» - як говорили козаки. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

А нашим захисникам бажаємо, щоб Ваші сила і мужність завжди підтримувалися любов’ю рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на Вас чекав затишок і мир.

Зі святом Вас! Слава Україні!