Сайт захищено

Сайт захищено

З метою забезпечення захисту інформації користувачів нашого інтернет-магазину agrodoctor.ua (при реєстрації на сайті, оформленні замовлення чи просто читаючи інформацію на сторінках нашого інтернет-магазину) ми перейшли на технологію безпечного з’єднання.

Безпечне з’єднання шифрує дані, що передаються між веб-переглядачем і сервером, а також забезпечує кращий захист і збереження конфіденційності інформації, на відміну від незашифрованого веб-з’єднання. Також зменшується ризик доступу третіх осіб до приватної інформації користувачів нашого сайту та неналежного її використання. Захищені веб-адреси за допомогою цього протоколу, починаються з https.

Якщо безпечне з’єднання встановлено, то у більшості веб-переглядачів відображається значок замка. Якщо його немає, то сторінка не захищена. Щоб перевірити наявність безпечного з’єднання - введіть веб-адресу у веб-переглядач з https:// на початку (наприклад, https://agrodoctor.eu). Щоб переглянути додаткову інформацію про безпечне з’єднання натисніть на значок замка у адресному рядку веб-переглядача.

Отож, купуючи запчастини до сільськогосподарської техніки у нашому інтернет-магазині agrodoctor.eu ви можете бути впевненими, що всі ресурси на сторінках сайту представлені надійно та захищені за допомогою сильної версії протоколів і шифрів.