Кукурудза - унікальний злак, безцінний подарунок природи людині, у якому корисно все: качан, зерна, волокна, листя, стебло. А для того, щоб провести ефективний збір врожаю з мінімальним пошкодженням та втратами, фермерам необхідно не тільки моніторити стиглість зерна, а й підготувати збиральну техніку.

Ми також готуємось до збору кукурудзи, але по своєму - прислухаючись до потреб наших клієнтів, ми вже поповнили та оновили асортимент запчастин до кукурудзяних жаток Geringhoff та Oros.

Ножі, амортизатори, вали, втулки, гідроциліндри, зірочки, кронштейни, ланцюги, шестерні та багато інших запчастин для жаток Oros і Geringhoff вже доступні у нашому інтернет-магазині agrodoctor.ua.

Нагадуємо, що завдяки простій системі пошуку на нашому сайті, ви завджи можете самостійно підібрати необхідні запчастини до жатки Geringhoff чи жаток Oros. Якщо у вас виникають труднощі - наші менеджери завжди вам нададуть кваліфіковану допомогу телефоном або електронною поштою.

Також будемо раді вас бачити у нашому магазині/складі за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Зимна Вода, вул. Конопницька, 9 з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 та у суботу з 09:00 до 14:00.