Зустрічаємось на AgroExpo-2017

20-23 вересня 2017 року на території Національного виставкового комплексу “AGROEXPO” (Україна, м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8) відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій.

AgroExpo-2017 - це надзвичайно важлива подія, що є однією з основних платформ розвитку виробництва, впровадження інновацій, пошуку ділових партнерів та розвитку аграрного ринку загалом.

Тут можна буде побачити сучасні техніки і технології вирощування рослин і тварин; транспорт і спецтехніку в АПК; будівництво в АПК; ознайомитися з альтернативною енергетикою, екологією та переробкою відходів; присадибним і лісовим господарством, а також тарою і пакуванням. Це майданчик для налагодження співпраці не тільки для вітчизняних, а й зарубіжних брендів.

У зв’язку з цим, ми не можемо стояти осторонь і приймаємо участь у виставці!

Тому, шановні клієнти, партнери, друзі будемо раді вас бачити серед гостей нашого стенду (внутрішня експозиція, стенд В11). Не втратьте унікальну можливість особисто поспілкуватись, ознайомитись із нашими пропозиціями, внести свої корективи та побажання у подальшу нашу спільну роботу.

Отож, чекаємо на зустріч з вами:

м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8
Виставковий комплекс АгроЕкспо
внутрішня (крита) експозиція, стенд В11.
20.09- 22.09 з 9:00 до 17:00 год
23.09 з 9:00 до 14:00 год.

Вхід на виставку здійснюватиметься по штрих-коду з електронних запрошень.