Зернові технології 2018

Зернові технології 2018

Запрошуємо відвідати нашу експозицію на міжнародній виставці “ЗЕРНОВІ ТЕХНОЛОГІЇ”, яка відбудеться 21-23 лютого 2018 року у приміщенні Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ) за адресою: м.Київ, проспект Броварський, 15 (станція метро “Лівобережна”).

 

“Зернові технології” - потужний агропромисловий форум, де буде широко представлене обладнання для зберігання і переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 компаніями з України та зарубіжних країн, що посідають провідне місце на вітчизняному та міжнародному ринках.

Шановні друзі, партнери, клієнти, ви маєте можливість особисто поспілкуватися з нами та ознайомитись із пропозиціями компанії. Сподіваємось, що нові знання допоможуть краще зрозуміти ваші запити. До зустрічі на виставці.

Нас ви зможете знайти у павільйоні 1 (вхід 1С), стенд №304.