Раді зустрічі!

Раді зустрічі!

Уже більше року як запрацював наш новий склад у Зимній Воді. За цей час нам вдалося розширити асортимент запчастин. Для вашої зручності облаштована парковка. Новий склад краще видно з дороги - прочищена лісосмуга, на якій зеленіє газон. І приємно бачити вас, шановні клієнти, коли ви відкриваєте двері нашого склад-магазина. Тож, не зайвим буде нагадати, як доїхати до нас.

 

 

 

 

 

Схема доїзду до магазину/складу в с.Зимна Вода

 

Доїхати від головного офісу у Львові на вул. Патона, 22 до нового магазину можна рухаючись по вул. Городоцькій у напрямку с. Зимна Вода. Минувши Скнилівський міст, гіпермаркет Метро під’їжджаючи до кільця (виїзд зі Львова), рухатись прямо по автошляху М11 Львів-Шегині в напрямку м. Городок. Проїжджаючи пост поліції, через 500 м далі за ним буде АЗС “БРСМ-Нафта” (поряд відпочинковий комплекс “Шашличний двір”), а навпроти, через дорогу (ліворуч) знаходиться наш магазин.

Отож, чекаємо на ваші візити у нашому новому магазині з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30 за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Зимна Вода, вул. Конопницька, 9.