Доставка

Доставка товарів здійснюється кількома способами, виходячи з Ваших побажань.

1. Самостійне вивезення зі складу

Найбільш простий спосіб, який дозволяє Вам самостійно запланувати та здійснити отримання товару. Отримати замовлені товари Ви можете на центральному складі компанії у с. Зимна Вода, вул. Конопницька, 9.

 
 
 
 
 
 
2. Доставка на склад компанії-перевізника

Цей спосіб доставки являється найбільш розповсюдженим завдяки простоті, оперативності та широкій географії сервісу. Товар доставляється за рахунок покупця на склад компанії-перевізника в будь-якому з доступних населених пунктів України.

При використанні цього способу доставки Ви самостійно обираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки та бажаний склад отримання.

Як тільки товар буде відправлено, наші менеджери нададуть Вам номер транспортної декларації та дату отримання вантажу на вказаному Вами складі. Отримати товар на складі компанії-перевізника Ви зможете у зручний час при наявності номера декларації та документа, котрий підтверджує Вашу особу.

3. Доставка «до дверей»

Найбільш зручний спосіб доставки для отримувача, що дозволить максимально зекономити Ваш час.

Оскільки мова йде про додатковий сервіс, оплата доставки товару безпосередньо покупцеві здійснюється за його рахунок. Для реалізації доставки «до дверей» Вам необхідно вказати повну адресу доставки та обрати компанію-перевізника. Такий спосіб доставки, дозволяє Вам замовити та отримувати необхідну запасну частину не виходячи з власного дому або офісу.