Про нас

Історія компанії

Компанія ТОВ "Агродоктор-УА" створена у 2016 році на базі компанії "Лаконіка", яка функціонує з 1994 року та займається комплексним постачанням товарів технічного призначення. Асортимент компанії охоплює гумовотехнічні вироби, привідні роликові ланцюги, азбо-технічні вироби, інструменти та інше. Тут клієнтам готові надати експертні консультації щодо силового приводу: підшипники, ремені, елеватори, роликовий ланцюг, гідравліка тощо. Підприємство має величезний досвід у сфері постачання як промислових комплектуючих так і товарів для сільгосптехніки. Компанія налічує 29 працівників з яких четверо є професійними інжер-механіками і п’ятеро задіяно в R&D.  

Протягом всього часу відбувається розширення спектру товарів, що пропонуються та підвищення рівня обслуговування клієнтів. Цим досягненням сприяє близьке розміщення до кордонів з Євросоюзом і країнами Східної Європи, а також орієнтація колективу підприємства на європейські стандарти роботи.

У 2014 році було відкрито представництво в місті Краків для кращої співпраці з нашими іноземними партнерами.

Запчастини до сільгосптехніки

Починаючи з кризового 2008 року, ПП «Лаконіка» почала суттєво розширювати асортимент ременів для зернозбиральних комбайнів. У 2009 році було створено спеціальний агропідрозділ компанії (згодом ТОВ "Агродоктор-УА"), який займається запчастинами для сільгосптехніки іноземного виробництва. Асортимент постачання охоплює запчастини до зернозбиральних комбайнів таких як:

  • CLAAS,
  • John Deere,
  • Massey Ferguson,
  • New Holland,

прес-підбирачів CLAAS, Welger, Sipma, а також деталі для дизельних двигунів Perkins, John Deere, DEUTZ.

Результатом діяльності компанії стало підписанння цілого ряду партнерських договорів з виробниками та оптовими постачальниками запчастин до сільгосптехніки. Це дозволяє надати нашим клієнтам кращі товарні пропозиції – широкий асортимент запасних частин від провідних світових виробників.

З метою надання можливості придбання товарів компанії на всій території України, створено інтернет-магазин agrodoctor.ua. У людей з'явилась можливість оперативно знайти та придбати запчастини до зернозбиральних комбайнів, прес-підбирачів, дизельних двигунів та іншої сільгосптехніки іноземного виробництва. Крім того, на сайті інтернет-магазину розміщується корисна довідкова інформація про зернозбиральні комбайни та іншу агротехніку.

Партнери

Офісні та складські площі ТОВ "Агродоктор-УА" знаходяться у с. Зимна Вода (на об'їздній дорозі Львова, міжнарожна траса М11 Львів - Шегині) вул. Конопницька, 9. Детальну контактну інформацію компанії можна знайти в розділі Контакти цього сайту.

У червні 2018 року - відкрито магазин та склад у м. Умань (Черкаська обл.), вул. Дерев'янка, 13.

Для здійснення оперативної доставки в більшість міст України, підприємство має довготермінові партнерські стосунки з провідними українськими транспортними компаніями (САТ, Нова Пошта, ІнТайм, Делівері, Автолюкс).

Наша компанія знаходиться на етапі динамічного розвитку і відкрита до співпраці з усіма зацікавленими особами в данній сфері діяльності як в Україні так і закордоном.

З повагою та надією на співпрацю,

Агродоктор-УА - запчастини для агротехніки