Про нас

Історія компанії

Засноване в 1994 році, приватне підприємство «Лаконіка» вже більше 21 року займається комплексним постачанням товарів технічного призначення. Асортимент компанії охоплює гумовотехнічні вироби, привідні роликові ланцюги, азбо-технічні вироби, інструменти та інше. Ми готові надати клієнтам експертні консультації щодо силового приводу: підшипники, ремені, елеватори, роликовий ланцюг, гідравліка тощо. Підприємство має величезний досвід у сфері постачання як промислових комплектуючих так і товарів для сільгосптехніки. Компанія налічує 29 працівників з яких четверо є професійними інженер-механіками і п’ятеро задіяно в R&D.  

Протягом всього часу відбувається розширення спектру товарів, що пропонуються та підвищення рівня обслуговування клієнтів. Цим досягненням сприяє близьке розміщення до кордонів з Євросоюзом і країнами Східної Європи, а також орієнтація колективу підприємства на європейські стандарти роботи.

У 2014 році ми відкрили представництво в місті Краків для кращої співпраці з нашими іноземними партнерами.

Запчастини до сільгосптехніки

Починаючи з кризового 2008 року, ПП «Лаконіка» почала суттєво розширювати асортимент ременів для зернозбиральних комбайнів. У 2009 році було створено спеціальний агропідрозділ компанії, котрий займається запчастинами для сільгосптехніки іноземного виробництва. Асортимент постачання охоплює запчастини до зернозбиральних комбайнів таких як:

  • CLAAS,
  • John Deere,
  • Massey Ferguson,
  • New Holland,

прес-підбирачів CLAAS, Welger, Sipma, а також деталі для дизельних двигунів Perkins, John Deere, DEUTZ.

Результатом семирічної діяльності підрозділу стало підписанння цілого ряду партнерських договорів з виробниками та оптовими постачальниками запчастин до сільгосптехніки. Це дозволяє надати нашим клієнтам кращі товарні пропозиції – широкий асортимент запасних частин від провідних світових виробників.

З метою надання можливості придбання товарів компанії на всій території України було створено інтернет-магазин agrodoctor.ua. У Вас з'явилась можливість оперативно знайти та придбати запчастини до зернозбиральних комбайнів, прес-підбирачів, дизельних двигунів та іншої сільгосптехніки іноземного виробництва. Крім того, на сайті інтернет-магазину буде розміщуватися корисна довідкова інформація про зернозбиральні комбайни та іншу агротехніку.

Партнери

Офісні та складські площі ПП «Лаконіка» знаходяться у місті  Львів за адресою: вулиця Патона, 22. Детальну контактну інформацію компанії можна знайти в розділі Контакти цього сайту.

Для здійснення оперативної доставки в більшість міст України, підприємство має довготермінові партнерські стосунки з провідними українськими транспортними компаніями (САТ, Нова Пошта, Євроекспрес, ІнТайм, Делівері, Нічний Експрес, Автолюкс).

Наша компанія знаходиться на етапі динамічного розвитку і відкрита до співпраці з усіма зацікавленими особами в данній сфері діяльності як в Україні так і закордоном.

З повагою та надією на співпрацю,

Лаконіка - запчастини для агротехніки