Вітаємо!

Дорогий клієнте,

Команда agrodoctor.ua запрошує Вас приєднатися до спільноти наших клієнтів з усієї України!

Ця сторінка створена та підтримується, щоб запропонувати вам простий спосіб отримати потрібні запчастини та інформаційну підтримку.

Щоб керувати своїм обліковим записом, потрібно увійти в розділ Мій акаунт. Ви можете редагувати особисту інформацію, керувати паролями, додавати одну або кілька адрес доставки та залишатись в курсі своїх замовлень у підрозділі Історія замовлень.

Для початку, ознайомтесь з розділами Замовлення, Оплата, Доставка та Умови користування, щоб дізнатись як це працює. Щоб отримати наші контактні дані або надіслати нам своє запитання, ви можете перейти на сторінку Про нас та сторінку Контакти, а також скористатися номерами телефонів у верхній або нижній частині кожної сторінки.

Почати покупки ви можете у розділі Каталог, обравши одну з існуючих категорій або ж відсортувати товари відповідно до типу, бренду та моделі вашої техніки.

Крім того, існує можливість скоротити свій пошук обравши товар та вузол. Інформація про технічні характеристики та структуру сільськогосподарських машин доступна в розділі Інформація. А для швидкого доступу до будь-якого розділу ви також можете скористатися сторінкою Мапа сайту.

У разі будь-яких питань, не соромтеся звертатися до нас або надіслати запит зворотного дзвінка!

Чекаємо Ваших замовлень на agrodoctor.ua!

Ласкаво просимо!