Правила публікації відгуків на сайті agrodoctor.ua

Відгуки на товари, які залишають відвідувачі сайту agrodoctor.ua - це обмін досвідом використання, рекомендаціями між власниками придбаного товару та потенційними покупцями. Основний принцип: «допоможи зробити вибір (купити) іншому». Написання відгуку - це реальний крок зробити покупку простішою і зручнішою для всіх!

Відгуки призначені для спілкування, обговорення особливостей товару та з’ясування питань, що цікавлять по ньому.

Всі відгуки, що залишаються користувачами на нашому сайті проходять попередню модерацію. До моменту появи відгуку на сайті може пройти від декількох хвилин до декількох днів.

Зверніть увагу! Правила модерації відгуків, якими ми керуємося при їх розгляді:

Блокуються відгуки:

1. Занадто емоційні критичні відгуки на товар без чітких аргументів і вказівки реальних причин негативного ставлення до товару;

2. Обговорення браконьєрських, хуліганських або будь-яких інших протизаконних дій;

3. Комерційні оголошення (продаж/купівля/послуги) від сторонніх компаній і третіх осіб;

4. Дублювання відгуків від одного і того ж або від різних користувачів;

5. Беззмістовні або безглузді відгуки з одного або декількох слів;

6. Написані навмисне безграмотно;

7. Написані сторонніми особами від імені agrodoctor.ua або виробників/постачальників;

8. Що містять особисті дані клієнта або інших осіб;

9. Що містять нецензурну лексику (у тому числі приховану), хамство, образи, погрози, тролінг і випади проти інших учасників обговорення, а також пропаганду насильства, заклики до порушення закону і т.д.;

10. Що містять html, php або sql-код.

Нами вітаються:

• Відгуки, які передають досвід реального користувача від експлуатації придбаного товару, аргументовано описують його позитивні і негативні сторони. Написані грамотно і лаконічно.

• Відгуки, які містять чіткі і суттєві питання по товару, які не можна з’ясувати з його опису або технічних характеристик. Змістовні і корисні відповіді інших користувачів на ці питання.

• Відгуки, які містять аргументовані порівняння і зіставлення товарів з рекомендаціями іншим користувачам. З посиланнями на сайти виробників, на незалежні огляди, на авторитетні форуми та сторінки з змістовними обговореннями для цього товару.

І наостанок,

В окремих випадках перед публікацією відгук може бути нами відредагований (видалена частина вмісту, яка не відповідає вищевикладеним правилам).

Якщо Ви виявили на нашому сайті помилку в описі або характеристиках товару, будь ласка, напишіть про це у відгуку. Він буде нами видалений після її виправлення, але це допоможе зробити наш сайт кращим.

Якщо Ви помітили на сайті відгук, який порушує правила, проте все ж помилково опублікований - будь ласка, скористайтеся кнопкою «Поскаржитися на відгук». Нами будуть вжиті відповідні заходи.

Якщо Вам сподобався відгук - проголосуйте за нього в пункті «Корисний/Некорисний». Відгук стане більш помітним для інших відвідувачів сайту. І, відповідно, навпаки.

Користувачі з найбільшою кількістю позитивних оцінок про свої відгуки, будуть нами заохочуватися у рамках акцій та конкурсів за відгуками, що періодично проводитимуться на сайті.

Приємного, змістовного та цікавого спілкування!