Massey Ferguson комбайни серія Activa 7300

Massey Ferguson комбайни серія Activa 7300

Чотири моделі в асортименті Activa включають сучасну технологію двигуна, вибір молотильних і роздільних систем, вибір автозапуску і ріжучих барабанів Powerflow, а також безліч нового стандартного устаткування і аксесуарів. Їхні ще сильніші двигуни AGCO POWER забезпечують стійку продуктивність і достатній крутний момент для послідовної та ефективної роботи з відносно низьким споживанням палива.

Новий двигун розвиває потужність 243 к/с (ISO) у MF Activa 7345 S, а додатковий імпульс 30 к/с підвищує потужність двигуна до 276 к/с, у MF Activa 7347 S при розвантаженні до 306 к/с. Вони відповідають найвибагливішим стандартам викидів, у тому числі за допомогою використання селективного каталізатора відновлення (SCR) - технології, яка виявилася простою, надійною та економічною.

Нові MF 7300 Activa S випускаються з різними системами подачі, а також з молотильними і роздільними системами. Особливо потужний великий молотильний барабан працює або у поєднанні з ланцюговим захватом, або з ABC-модулем (Active Beater Concave - активний бітер), або з ексклюзивним подаючим роликом PFR (ролик подачі потужності) у поєднанні з унікальним MCS (Multi Crop Separator - мультисеператором) з поворотною розділовою корзиною.

MCS забезпечує підвищене, активне розділення зерна, особливо в складних умовах прибирання - корзина може бути швидко і легко повернена або виведена відповідно до умов посіву.

Модель початкового рівня серії Activa, Activa 7340, пропонує фермерам та невеликим підрядникам можливість володіти новим, доцільним, надійним та недорогим комбайном, оскільки ця машина спеціально розроблена для задоволення цих вимог. З введенням нового, економічного 4-циліндрового двигуна в MF 7340, MF знову встановлює стандарт.

Всі моделі спочатку були розроблені таким чином, щоб протистояти найсуворішому використанню та призначені для максимальної експлуатаційної безпеки і довговічності. Незалежно від того, яку модель ви виберете, з Activa ви зможете працювати без збоїв рік за роком у найважчих умовах і з мінімальним обслуговуванням.

Моделі MF 7345 S MCS PL та MF 7347 S MCS PL тепер також доступні з повністю автоматичною компенсацією нахилу ParaLevel. Компенсація нахилу ParaLevel повертає комбайн за допомогою паралельних стійок, що спрощує встановлення широких шин при збереженні зовнішньої ширини 3,49 м. Завдяки впровадженню активної компенсації нахилу до 20% також у компактному класі, вибір комбайнів для ферм у горбистих районах буде ще обширнішим.

Модель MF ACTIVA 7340 MF ACTIVA 7344 MF ACTIVA 7345 S/S-MCS MF ACTIVA 7347 S/S-MCS
Максимальна потужність к/с 176 218 243 306
Максимальна потужність кВт 130 160 179 255
Ємність л 4,9 7,4 6,6 7,4
Мотор AGCO POWER AGCO POWER AGCO POWER AGCO POWER
SW-ширина 4,20 - 6,00 4,80 - 7,60 4,80 - 7,60 4,80 - 7,60
SW-тип FreeFlow FreeFlow або PowerFlow FreeFlow або PowerFlow FreeFlow або PowerFlow

Більше енергії та надійності

• Найсучасніші двигуни AGCO Power із технологією SCR (Selective Catalytic Reduction - селективний каталізатор відновлення) для надзвичайно високої продуктивності та екологічно чистої економії

• Нова кабіна ProLine з інноваційною однорідною концепцією керування AGCO

• Широкий асортимент ріжучих блоків PowerFlow та FreeFlow

• Великий молотильний циліндр з 8 додатковими вагами і незалежне електричне регулювання входу і виходу корзини

• Вибір між двома системами сепарації, що збереглися, залежно від діапазону вживання і умов прибирання - з молотильним і токарним барабаном: модуль ABC (активний бітер) або з подаючим роликом і роторним сепаратором: PFR і MCS (ротор подачі потужності і мультисепаратор)

• Солом’яний шнек завдовжки 4,3 м з високими рівнями крапель для ідеального розділення залишкових зерен

• Новий резервуар з зерном 8600 літрів та 4,5 м або 5 м дренажною трубою і швидкістю дренажу до 105 л/с

• Сучасний дизайн і великі бічні панелі, що легко відкриваються, для ідеальної доступності

• MF 7345 S MCS PL та MF 7347 S MCS PL також доступні з повністю автоматичною компенсацією нахилу ParaLevel