Agrodoctor продовжує розвиватися і ми раді оголосити про оновлення асортименту продукції!

Із задоволенням повідомляємо, що тепер ми розширюємо нашу пропозицію на запчастини для сівалок, включаючи відомі бренди як John Deere, Gaspardo, Vaderstad, Kverneland та ін. 
Прагнення постійно покращувати наші послуги та максимально покривати потреби клієнтів, спонукала нас розширити асортимент продукції, щоб забезпечити вас найкращими можливостями для вашого сільськогосподарського бізнесу.
Диск сошника, висіваючий диски, дозатор добрив, прикотуючі колеса, зірочки, підшипники, осі та багато інших запчастин на сівалки ми привезли до посівної.
Багато асортименту запчастин ми вже додали на сайт, але, на жаль, багато запчастин ще чекають свого часу. Тому наші менеджери вам допоможуть підібрати деталі, якщо ви не змогли їх самостійно знайти на сайті - дзвоніть чи пишіть на вайбер, електронну пошту, робіть запити через чат на сайті, скидайте дефектовки. Наша команда завжди готова допомогти вам обрати оптимальне рішення та надати необхідну підтримку.

З надією, що наше оновлення асортименту допоможе вам досягти нових висот у вашому сільськогосподарському бізнесі.
Agrodoctor - ваш надійний партнер у сільському господарстві!

Ви можете знайти весь каталог запчастин на сівалки за посиланням або обрати окремо запчастини на сівалки John Deere, запчастини на сівалки Gaspardo, запчастини для Kverneland, запчастини для Horsch, запчастини на сівалки Semeato, запчастини для Kuhn, запчастини для сівалок Vaderstad, запчастини для сівалок Monosem, запчастини для Amazone