Мотовило варіатора жатки (4,5 м) комбайна CLAAS Lexion

Схема мотовила варіатора жатки (4,5 м) комбайна CLAAS Lexion Жатка
# Артикул Назва Кількість
1 235090.0 ШПЛІН 4 X 28 1
2 236956.0 ШАЙБА 23 X 40 X1,5 2
3 235160.0 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 25X1,2 2
4 235870.0 РАДІАЛЬНИЙ ПІДШИПНИК 6205-2RS* 3
5 670210.2 ЗАЖИМНА РУЧКА 1
0 515157.0 НАКЛЕЙКА 100 STD. 1
6 670220.0 РОЗПІРНА ТРУБА D 34X4X40 1
7 236942.0 ПРЕС-МАСЛЬОНКА A S6X1 2
8 670214.1 ВЕДУЧИЙ ВАЛ D 30, 224 LANG 1
9 670265.0 ПРИЗМОПОДІБНА ШПОНКА 9X10X135 1
10 629982.1 ЗІРОЧКА D103,2X57 19Z. 1
11 244372.0 ШПИЛЬКА M10X12 4
12 670229.2 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ 15,875T 72RO 1
13 670250.0 ВНУТРІШНЯ ЛАНКА 15,875 0
14 670252.0 ПЕРЕХІДНА ЛАНКА 15,875X6,48 0
15 670251.0 ЗАМОК ЛАНЦЮГА 15,875 0
16 670287.0 ДИСК ВАРІАТОРА LOSE 1
17 670279.0 ВТУЛКА 30,4X 34,3X21 2
18 670224.1 КЛИНОВИЙ РЕМІНЬ 1
19 670215.1 ДИСК ВАРІАТОРА FEST 1
20 670206.0 ШАЙБА D 51X6 1
21 239388.0 КОНТАКТНА ШАЙБА A10 2
22 233533.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M10X140 1
23 237874.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M10X35 1
24 670223.0 КІЛЬЦЕ D 35X15 1
25 670222.1 РОЗПІРНА ТРУБА D 30X2,6X95 1
26 236957.0 ШАЙБА 23 X 40 X3 1
27 236172.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M12 2
28 653681.0 РОЗПІРНА ТРУБА 20 LANG 2
29 670221.0 ПАЛЕЦЬ 22H9 X 65 1
30 670194.0 M12X200 1
31 236950.0 ШАЙБА 16,5X 33 X1,5 1
32 235089.0 ШПЛІН 4 X 22 1
33 629981.0 ПРУЖИНА ЗЖИМАННЯ 5,6 X 58,6X226 1
35 670264.0 ПРИЗМОПОДІБНА ШПОНКА 9X10X100 1
36 235830.0 РАДІАЛЬНИЙ ПІДШИПНИК 6206-2RS* 1
37 670203.0 ЗІРОЧКА Z 24 1
38 749934.0 РОЗПІРНА ТРУБА D 51X4,5X60 1
38 688145.0 РОЗПІРНА ТРУБА D 51X4,5X65 1
39 670201.3 ОПОРНА ТРУБА R30,2X6X654 1
40 236200.0 ШЕСТИГРАННИЙ БОЛТ M08X20 3
41 239387.0 КОНТАКТНА ШАЙБА A 8 3
42 753039.0 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ T15,875- 63RO 1
43 670202.1 ДИСК ВАРІАТОРА 1
44 670278.0 ВТУЛКА З ОТВОРОМ 30,4X 38 X21 1
45 670288.1 ДИСК ВАРІАТОРА 1
46 670277.0 ВТУЛКА 30,4X 38 X30 1
47 236752.0 РАДІАЛЬНИЙ ПІДШИПНИК 6204-2RS* 1
48 235181.0 СТОПОРНЕ КІЛЬЦЕ 47X1,75 1
49 749933.0 ОПОРНА ПЛИТА 6KT30X 19 MM 1
49 778527.0 ОПОРНА ПЛИТА 6KT30X 14 MM 1
50 236172.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M12 1
50 237786.0 ШЕСТИГРАННА ГАЙКА M10 1
51 753043.2 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ 15,875T 121RO 1
51 630882.0 РОЛИКОВИЙ ЛАНЦЮГ 15,875T 118RO 1