РЕМЕНІ GATES

Ремені Gates

Компанія Gates -  провідний американський виробник високоякісних ременів преміум-класу для різних сфер застосування. Ремені компанії Gates, призначені для передачі потужності в різній техніці - від мініатюрних комп'ютерних принтерів до промислових компресорів та сільськогосподарських зернозбиральних машин. У своїх виробничих процесах компанія Gates використовує найсучасніші матеріали, що гарантують високу продуктивність ременів, забезпечують їх безаварійний та тривалий термін служби. Постійний інноваційний підхід до виробництва дає змогу компанії Gates задовольняти мінливі потреби ринку на найвищому рівні.

Усім відомо, що сільськогосподарська техніка працює у неймовірно складних умовах. Комбайни, трактори, жатки, прес-підбирачі тощо працюють на відкритій місцевості, часто під прямими сонячними променями. Крім того, ремені піддаються впливу пилу, бруду, каміння та інших предметів, які можуть потрапити між ременем і шківом. Враховуючи усі особливості роботи агротехніки,  компанія Gates пропонує клієнтам сільськогосподарської галузі спеціально розроблені ремені серії Gates-Agri, які ви можете придбати у нашому інтернет-магазині. Умовно їх можна поділити на такі  групи: варіаторні комбайнові ремені, поліклинові, привідні клинові, багатоклинові, плоскі, вентиляторні, двосторонні шестигранні та плоско-зубчаті ремені.

Ремені Gates пошарово складаються із різних матеріалів, що забезпечують їх міцність та гнучкість. Кожен шар ременя та матеріал важливий для його функціонування та призначення. Для виготовлення ременів використовують різні види синтетичного каучуку та поліуретану, а для підсилення корду використовуються тканини, тканинні та поліефірні шнурки, кевлар, сталь тощо.

Компанія Gates проводить тестування своїх виробів у реальних умовах або в умовах максимально наближених до реальних. Саме тому усі оригінальні ремені Gates відповідають найсуворішим вимогам щодо якості та мають чудові експлуатаційні характеристики.

Наша компанія пропонує ремені Gates для зерно- та кормозбиральних комбайнів, жаток, прес-підбирачів, тракторів наступних марок: Claas, Deutz Fahr, Massey Ferguson, New Holland, John Deere, Case ih, Sampo, Bizon, Dronningborg, Fendt, Epple Mobil, Laverda, Challenger та інших.  

Купуючи у нас ремені Gates ви отримуєте ряд переваг:

  • товар преміум-якості за доступну ціну;
  • великий вибір товару в наявності, який можна відразу придбати або швидка доставка відсутнього товару прямо із Європи “під клієнта”;
  • впевненість у тому, що придбаний вами товар виготовлений на офіційному заводі Gates у Європі у м.Легниця (Польща) або у м.Невер (Франція), а не у країнах Азії;
  • професійну консультацію менеджерів, що завжди допоможуть підібрати оптимальний для вас товар.