Промислові клинові ремені DELTA від Gates

Промислові клинові ремені DELTA від Gates

Компанія Gates - всесвітньовідомий виробник та постачальник ременів широкого призначення, яка постійно розробляє продукцію преміум-класу відповідно до викликів сучасного світу. Сьогодні, через зростання витрат на електроенергію та обслуговування устаткування, промисловість розуміє необхідність використання засобів, що дозволяють підвищити ефективність роботи та зменшити експлуатаційні витрати, оскільки зменшення втрат при передачі потужності забезпечить значну економію коштів.

Задля кращого задоволення потреб клієнтів, компанія Gates поповнила свою ринкову пропозицію серією промислових ременів з оптимальним співвідношенням ціни та експлуатаційних характеристик. Промислові клинові ремені Delta від Gates  -  це економічно вигідна пропозиція для стандартних приводів, що застосовуються у різних галузях промисловості. Ремені Delta від Gates поділяються на дві групи - Delta Classic та Delta Narrow, що відрізняються між собою лише профілем та розміром.

Delta Classic - клинові ремені  призначені для тривалої експлуатації на всіх стандартних промислових приводах класичного профілю. Маркування: зелений колір характеризує тип ременя (Classic), а жовтий - його розмір. Можливі сфери застосування - компресори, насоси, генератори, шліфувальні верстати тощо.

Delta Narrow - клинові ремені вузького профілю ідеальні для використання у всіх стандартних промислових приводах, де передача потужності відбувається вузькопрофільним ременем. Маркування: помаранчевий колір характеризує тип ременя (Narrow), а жовтий - його розмір.

Особливості ременів DELTA від Gates:

  • ремені виготовленні із високоякісних гумових сумішей;
  • поліефірна еластична кордова тканина стійка до ударів та згинів;
  • захист від впливу хімічних речовин та абразивного зношування (протирання) забезпечується завдяки використанню спеціального матеріалу Flex-Weave у зовнішньому шарі ременів;
  • температурний діапазон роботи ременів від -30°C до +70°C;
  • відповідність усім міжнародним стандартам.

Враховуючи всі особливості ременів DELTA від Gates стає зрозуміло, що компанія Gates стає ближче до клієнта пропонуючи високу якість продукції за доступними цінами.