Прислуховуючись до думок клієнтів

Прислуховуючись до думок клієнтів

Телефонні дзвінки, інтернет-замовлення, особисті візити - те, з чим працюють менеджери магазину з продажу запчастин для агротехніки компанії “Лаконіка”. Тут раді завжди вас бачити, чути, надати допомогу консультацією.

Магазин розпочав свою діяльність як невід’ємна частина компанії з 2008 року. Саме тоді особлива увага зосередилась на запитах від клієнтів, що користуються технікою у сільському господарстві - комбайнами CLAAS, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, прес-підбирачами CLAAS, Welger, Sipma, John Deere, жатками Claas, Geringhoff та іншими. Спершу в продажі з’явилися ремені від відомих світових виробників. З кожним роком полиці магазину поповнювалися новими товарами. Тут можна придбати необхідну деталь для агротехніки від стопорного кільця, гайки, болта до коси жатки, решета...

Особливістю роботи магазину є можливість замовити товар якого немає в наявності, погодити його ціну. Великим плюсом відвідування точки продажу є живе спілкування з кваліфікованими менеджерами і можливість візуально оцінити якість запчастини, яку купуєш.

У літню пору, коли триває гаряча пора збору врожаю зернових, магазин працює щодня, без вихідних - з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, субота і неділя з 9:00 до 14:00. Весна, осінь, зима - субота і неділя вихідні.
Чекаємо на ваші візити.