Спецсерія ременів Carlisle АК, AX, BK

Спецсерія ременів Carlisle АК, AX, BK

В наявності нова партія американських привідних клинових, варіаторних, вентиляторних, багатоклинових ременів Carlisle. Особливістю оновленого товару є те, що серед ременів з’явилися удосконалені ремені серій Aramax Xtra Duty V-Belt, Gold Ribbon God-Belt профілів AK, AX, BK, які раніше не завозилися.

Американська компанія Carlisle являється світовим постачальником привідних ременів для комбайнів Claas, John Deere, Case, New Holland, Deutz Fahr, Massey Ferguson, Bizon, Fortschritt, Catterpillar, Chalendger, Laverda, Sampo, Palmer та інших. Користується не тільки попитом, а й довірою до якісно виготовлених ременів серед аграріїв.

Серія Aramax Xtra Duty V-Belt профілі АК та ВК відзначаються міцністю, оскільки ззовні вони обтягнуті тканиною із кевларової нитки та мають корд з кевларового шнура. Такі ремені спеціально розроблені для обладнання із сильними ударними навантаженнями (культиватори, подрібнювачі, газонокосарки та інше).

Серія Gold Ribbon God-Belt профіля АХ - зубчасті ремені класичного клинового профілю, що характеризуються тривалішим терміном служби (+50%) та більшою продуктивністю (+30%). Великим плюсом цих ременів є їх гнучкість, що у свою чергу сприяє їх використанню на шківах малого діаметру, при високих швидкостях обертання та при сильних ударних навантаженнях.

Крім цього, оновився асортимент ременів серії Carlisle Super AG-Drive різних профілів.

Якість продукції американської компанії Carlisle, на сьогоднішній день, є зразком для багатьох інших виробників. Найкращий цьому доказ - позитивні відгуки вдячних клієнтів на різних континентах. У якості ременів Carlisle ви можете переконатися особисто, придбавши їх у нас. І, як завжди, чекаємо ваших відгуків.