Запрошуємо до нового магазину

Запрошуємо до нового магазину

Ми завершили великий проект з побудови сучасного складу і магазину компанії "Агродоктор-УА" у с. Зимна Вода. Протягом двох років, докладаючи чималих зусиль, ми працювали над втіленням своїх задумів у реальність. Новобудова дозволяє у декілька разів збільшити об’єми зберігання запчастин до сільськогосподарської техніки на відміну від головного офісу у Львові на вул. Патона, 22. Це у свою чергу дозволить збільшити асортимент товару відповідно до ваших запитів. Великим плюсом нашого проекту й стало те, що магазин і склад забезпечують свою діяльність виключно завдяки природнім джерелам енергії - сонячним батареям і вітрогенератору.

Схема доїзду до магазину/складу в с.Зимна Вода

 

Доїхати від головного офісу у Львові на вул. Патона, 22 до нового магазину можна рухаючись по вул. Городоцькій у напрямку с. Зимна Вода. Минувши Скнилівський міст, гіпермаркет Метро під’їжджаючи до кільця (виїзд зі Львова), рухатись прямо по автошляху М11 Львів-Шегині в напрямку м. Городок. Проїжджаючи пост поліції, через 500 м далі за ним буде АЗС “БРСМ-Нафта” (поряд відпочинковий комплекс “Шашличний двір”), а навпроти, через дорогу (ліворуч) знаходиться наш магазин.

Отож, чекаємо на ваші візити у нашому новому магазині з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30 за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Зимна Вода, вул. Конопницька, 9.