Важливе завдання на літо!

Важливе завдання на літо!

Літо у розпалі, сонце припікає, теплий вітерець ніжно подуває, море, як парне молоко - ідеальна погода для тих у кого зараз відпустка. Але це не про нас.

У нас - сезон обробки та збору урожаю, де літня висока температура негативно впливає на вузли та агрегати комбайнів, тракторів та іншої сільськогосподарської техніки. Тому, усім нагадуємо, що вчасна заміна олив є обов’язковою.

Оливи надійно захищають деталі двигуна, трансмісії та гідравлічної системи комбайнів і тракторів від негативного впливу будь-яких забруднень, утворення іржі, окислення, корозії, підвищують стійкість вузлів до передчасного зносу, позитивно впливають на потужність і продуктивність техніки загалом.

Підібрати оливи ELF, Lotos, MOL, Torq-Gard, Total, Vip Oil для сільськогосподарської техніки Claas, John Deere, Massey Ferguson, New Holland, Case Ih та ін. без зайвих проблем можна у нашому інтернет-магазині, адже розширений асортимент трансмісійних, гідравлічних олив та олив до двигунів вже на сайті.

Якщо у вас виникли труднощі із підбором необхідної оливи - звертайтесь до наших менеджерів у відділ продажу, вони завжди нададуть вам кваліфіковану допомогу.