З Новим 2022 роком!

З Новим 2022 роком!

Друзі, сердечно вітаємо з прийдешнім 2022 роком! Новий рік - це нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. Тож, нехай він стане для всіх, роком добрих змін, здійснення задумів, нових можливостей і досягнень!

Рік, що минає, для когось був непростим, для декого став переломним, а комусь приніс натхнення і був щедрим на події. Цей рік збагатив усіх новим досвідом, згуртував на шляху реалізації амбітних планів і дав можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку.

Яким же буде рік прийдешній - залежить від нас самих. Нехай не залишиться в серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай душі повняться оптимізмом і радістю! Нехай Ваше життя, як новорічний келих шампанського, до країв наповниться щастям!

Ми вдячні кожному з Вас особисто за плідну співпрацю, професіоналізм. Ми раді йти з Вами пліч-о-пліч шляхом нових звершень і досягнень та щиро дякуємо Вам за підтримку! Нехай у Новому році у всіх нас буде ще більше успішних проектів! Бажаємо, щоб у році тигра Ви стали ще щасливішими і перед Вами відкрилися нові двері до успіху! Зичимо новорічної радості і дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів.

Ми дякуємо захисникам, які нині далеко від своїх домівок оберігають наш спокій. Нехай Новий рік подарує Вам світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у Ваш дім.

Віри усім в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним!

З Новим роком! З новим Щастям!

 

І дещо про графік роботи:

31 грудня (п’ятниця) - вихідний

3 січня (понеділок) - 9:00-14:00 черговий режим

4 січня (вівторок) - 9:00-14:00 черговий режим

5 січня (середа) - 9:00-14:00 черговий режим

 

*Усі замовлення здійсненні на сайті будуть опрацьовані наступного робочого дня після вихідних.