УВАГА! Зміна доїзду зі сторони Львова

УВАГА! Зміна доїзду зі сторони Львова

Шановні клієнти!

Велике прохання звернути увагу, на зміну доїзду до нас зі сторони м. Львів.

Віднедавна доїжджаючи до нас зі сторони м. Львів зробити поворот до нашого складу не можливо, оскільки нанесено нову розмітку (подвійна смуга). Будьте уважні, щоб не порушити правила дорожнього руху і уникнути штрафу. Для доїзду до нашого складу потрібно проїхати далі у сторону Конопниці до першого світлофора, щоб мати змогу розвернутися.

 

   

 

Схема доїзду до магазину/складу в с.Зимна Вода

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доїхати від головного офісу у Львові на вул. Патона, 22 до магазину можна рухаючись по вул. Городоцькій у напрямку с. Зимна Вода. Минувши Скнилівський міст, гіпермаркет Метро під’їжджаючи до кільця (виїзд зі Львова), рухатись прямо по автошляху М11 Львів-Шегині в напрямку м. Городок. Проїжджаючи пост поліції, через 500 м далі за ним буде АЗС “БРСМ-Нафта” (поряд відпочинковий комплекс “Шашличний двір”), а навпроти, через дорогу (ліворуч) знаходиться наш магазин, але повернути відразу неможливо, як було раніше, бо там подвійна смуга. Потрібно рухатися прямо у сторону Конопниці до світлофора, щоб розвернутися.

Отож, чекаємо на ваші візити у нашому новому магазині з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 за адресою: Львівська обл., Пустомитівський р-н., с. Зимна Вода, вул. Конопницька, 9.